Schody drewniane na beton

Wielość zalet schodów drewnianych na beton sprawia, iż stają się one jednymi z najbardziej praktycznych rodzajów. Poniżej przedstawiamy ich najważniejsze atuty.

  • Wytrzymałość - Ten rodzaj schodów ma znacznie wyższą tolerancję na obciążenia od tych, które wykonane są wyłącznie z drewna.
  • Wielość możliwości aranżacyjnych - Schody drewniane na beton można wykorzystywać w różnorodnych projektach.
  • Długa żywotność - Beton jest niezwykle trwałym materiałem, który nie niszczy się pod wpływem ciężaru i czasu.
  • Estetyka - Wysokiej jakości drewno nadaje wnętrzu niebywałego uroku, wspaniale komponuje się z konstrukcjami betonowymi. Dlatego też schody drewniane na beton to nie tylko wielość opcji konstrukcyjnych, ale także wykończeniowych.
  • Bezpieczeństwo - Schody drewniane na beton wyróżniają się wysoką stabilnością. Dlatego też są tak komfortowe i wygodne. To sprawia, iż wyróżniają się wysokim bezpieczeństwem.

Dlaczego warto zdecydować się na schody drewniane na beton?

Schody wykonane z betonu oraz drewna są nowoczesnym oraz estetycznym rozwiązaniem, które można z powodzeniem zastosować w każdym rodzaju budynku. Łączą w sobie solidność, wytrzymałość oraz wielość możliwości aranżacyjnych. Mogą Państwo zdecydować się na schody z betonu całkowicie obite drewnem, ale również wybrać zastosowanie wyłącznie drewnianych stopni w kolorze, który będzie doskonale komponował się z barwą betonu, która również może być dobrana według Państwa preferencji. W stylu modern classic najczęściej wybiera się czarny lub beton i jasne drewno.

Przy wielu aranżacjach montuje się także światła LED, które nie tylko dodają piękna, ale także wpływają na bezpieczeństwo, na przykład podczas poruszania się po domu nocą. Jeśli podoba się Państwu styl nowojorski, to schody drewniane na beton będą pasowały do wnętrza idealnie. Wtedy najlepiej jest wybrać klasyczne konstrukcje. Bez względu na to, jaki wystrój Państwo preferują, schody drewniane na beton można do niego dopasować zarówno pod kątem konstrukcji, jak i wykończenia. Zaproponujemy Państwu projekty, które podkreślą aranżację domu czy biura i uzupełnią każdy styl - rustykalny, vintage, glamour, orientalny, art deco, skandynawski, a także o wiele więcej. Konstrukcje betonowe charakteryzują się wieloma możliwościami uformowania, a połączenie ich z drewnem przyniesie korzyści estetyczne i funkcjonalne.

Powered by: Strony internetowe Szczecin