Schody jesionowe

Drewniane schody nadają wnętrzom niesamowitego wyglądu. Wprowadzają do pomieszczeń elegancję, są reprezentatywne oraz gustowne. Odpowiednio zabezpieczone służą bez zarzutów przez wiele pokoleń. Ich dodatkową zaletą jest wytrzymałość, ale są doceniane również za przyjemną teksturę i to, iż nie są zimne. Schody jesionowe zyskują na popularności, to rodzaj drewna, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych budynkach. W naszej ofercie znajdą Państwo również ten typ tworzywa schodów. Jeśli są Państwo zainteresowani schodami jesionowymi, to zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat tego, czym się charakteryzują i dlaczego warto się na nie zdecydować.

Schody jesionowe - zalety

Schody muszą być wykonane z solidnego rodzaju drewna. Tylko wtedy jest pewność tego, iż będą one spełniały swoje funkcje, a zarazem będą wyróżniały się trwałością. Dlatego najczęściej wybierane są właśnie schody jesionowe albo dębowe. Jesion wyróżnia się wysokim poziomem gęstości, to sprawia, że ten rodzaj drewna jest bardzo wytrzymały, a zarazem odporny na wyginanie, pojawianie się pęknięć lub kurczenie.

Można z powodzeniem wykorzystywać je w projektach, zakładających łączenie betonowej konstrukcji oraz drewnianej obudowy. Jednak doskonale wyglądają i sprawdzają się również samodzielnie, jako schody samonośne. Jesion prezentuje się niesamowicie przy wykorzystaniu do schodów dywanowych oraz kręconych. Ma gładką strukturę, która wygląda niezwykle elegancko. Naturalne schody jesionowe mają odcienie od jasnego żółtego, poprzez miodowy, aż po jasny brąz. Można również je pomalować według uznania i nadać im wybraną barwę. Schody jesionowe wyróżniają się także dużą twardością i odpornością na rozciąganie, a jednocześnie są sprężyste, co sprawia, iż są niezwykle wygodne. To właśnie dlatego są doskonałe pod kątem wytrzymałości i trwałości. Nasi Klienci wybierają schody jesionowe także z tego powodu, iż po impregnacji są one bardzo odporne na wilgoć – nie pęcznieją pod ich wpływem i zachowują swój kształt.

Powered by: Strony internetowe Szczecin